Ostalo, Sport

Sremci jurili do medalja po vrelom asfaltu Belotića

BELOTIĆ. 11. jula 2024. Godine u Belotiću održana je ulična trka „Mačvanska Lila”, po veoma toplom vremenu mališani Atletskog kluba Srem  osvojili su 12 medalja i pokazali da im sunce i toplota ne predstavljaju prepreku za takmičenje.

Zlatne medalje su osvojili Perić Sara, Pajić Vera, Stanojević Stefan, Janković Aleksej, Topić Danilo.

Srebrne medalje su osvojili Stanojević Milica i Popovac Nikola.

Bronzane medalje su osvojili Anđušić Teodor, Stolić Lenka, Marčok Anja, Nikolić Kalina i Simić Nađa. Na takmičenju su učestvovali još i braća Strika Novak i Vuk, Alilović Andrijana, Milovanović Sara, Stefan i Relja, Plavšić Sara, Majkić Miona, Dudić Sofija, Harambašić Jovana, Vidović Milana, Lana i Ana, Petrović Dunja, Marčok Vanja i Anđušić Pavle. Po ovom vremenu većina dece bi izabrala da se brćka u bazenu ili igra u hladu ali naši mališani su izabrali da trče po vrelom asfaltu Belotića tako da ovaj uspeh ima još veći značaj.

Organizator kao i uvek dočekao je decu najbolje moguće i odlično organizovao trku.

Current Month

07sep(sep 7)11:0008(sep 8)09:00Obeležavanje godišnjice stradanja Srba na Legetu i Spomen groblju

08sep11:0015:00Karavan spasilaštva na vodi

08sep12:0019:00„Kotlić iz bloka” u Kuzminu