Vesti Pojačano posipanje soli i uklanjanje ledenica – ekipe na terenu 09/01/2026 Još iz kategorije Vesti: Ministarka u obilasku Spomen kuće: Od ruiniranog objekta do budućeg mesta sećanja 16/06/2026 Istorijski dan za mitrovačko zdravstvo: Potpisan ugovor za nabavku magnetne rezonance 15/06/2026 Cevovod ispran – voda ispravna 15/06/2026 SREMSA MITROVICA – Gradonačelnik Branislav Nedimović u petak ujutru rano, već od 6 sati i 15 minuta održao je sastanak sa nadležnim službama za puteve i javne površine, na kojem su definisane aktivnosti za današnji dan. Akcenat je stavljen na pojačano posipanje soli na svim saobraćajnim trasama, kao i na uklanjanje ledenica sa krovova javnih ustanova. Radovi na visini izvode se uz pomoć specijalnih korpi, a ekipe su neprekidno na terenu. Paralelno se uređuju i prostori oko škola i vrtića, kako bi sve bilo spremno za bezbedno funkcionisanje od ponedeljka. Iz JKP „Komunalija” apeluju na građane da budu oprezni, s obzirom na to da je u toku uklanjanje ledenica sa objekata javne namene. Kako navode, grad redovno čiste, a sve raspoložive ekipe angažovane su na terenu.