Vesti

Reprogram: Odložite plaćanje dela računa

SREMSKA MITROVICA – Nadzorni odbor Javnog preduzeća „Srem-gas” Sremska Mitrovica doneo je Odluku kojom je potrošačima omogućen reprogram pri plaćanju utrošenog gasa.

To se odnosi na kategoriju „domaćinstva” i nudi mogućnost plaćanja dela računa za potrošnju prirodnog gasa u periodu od 1. decembra 2025. do 28. februara 2026. godine, tj. račune za decembar, januar i februar.

To znači, prvi deo računa od 70 odsto plaća se po ispostavljanju računa u roku valute plaćanja, a drugi deo od 30 odsto za šest meseci od roka dospeća prvog dela računa, tj. u junu, julu i avgustu.

Kako bi olakšao potrošačima, u JP „Srem-gas” Sremska Mitrovica je odlučeno da na deo računa od 30 odsto koji dospeva za šest meseci, u toku tog perioda ne obračunava kamatu.

Najava događaja

20jun08:3014:00Međunarodni susret oldtajmer automobila i motocikala

20jun20:0021:00Da sam ja neko - komedija za kraj sezone u Pozorištu

21avg(avg 21)20:0022(avg 22)20:00Art Front festival 21. i 22. avgusta

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117,0345117,3867117,7389