Vesti

Gradonačelnik posetio dežurne u službama

SREMSKA MITROVICA – Gradonačelnik Branislav Nedimović obišao je dežurne službe koje su tokom novogodišnje noći na usluzi građanima, kako bi im se zahvalio na posvećenom radu i poželeo srećne praznike. 

Tom prilikom istakao je značaj njihove odgovornosti i požrtvovanosti.

Kako je rekao: „Obilazimo dežurne službe koje brinu da staru godinu ispratimo mirno, a Novu dočekamo bezbedno i spokojno. Hvala svima koji rade dok grad spava — na posvećenosti, odgovornosti i brizi. Srećna Nova godina!”

Najava događaja

25jun19:0020:00Izložba „Etide – mojim učenicima sa ljubavlju” u Galeriji Lazar Vozarević

21avg(avg 21)20:0022(avg 22)20:00Art Front festival 21. i 22. avgusta

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117,0476117,3998117,7520