Vesti

Stanovnici naselja „Mala Slavonija” će od jeseni moći da se priključe na gas

SREMSKA MITROVICA – četvrtak, 15. avgust, 9 časova. Dobar deo stanovnika Male Slavonije će već od ove jeseni moći da se greje na gas. Gradonačelnik je sa saradnicima na današnjem sastanku dogovorio da radovi počinju 15. septembra u Banijskoj ulici u dužini od 650 metara i Marka Kraljevića u dužini od 1700 metara, a vrednost građevinskih radova je 20 miliona dinara.

Priključci za stanovnike ovih ulica će biti mogući već ove grejne sezone, a anketari Mesne zajednice će posetiti svako domaćinstvo i uputiti zainteresovane u proceduru priključenja.

Ovo nije kraj, na proleće se nastavljaju radovi, pa će građani kompletnog naselja Mala Slavonija moći da se priključe na distributivnu mrežu JP „Srem-gas”.

Grejanjem na prirodni gas štitimo našu životnu okolinu i cilj Grada Sremska Mitrovica je da svaki građanin ima mogućnost gasnog priključka.

Najava događaja

13jun17:0023:00„Agrobiznis sajm”

13jun19:0020:00Promocija knjige Mitrovica u II Svetskom ratu

20jun20:0021:00Da sam ja neko - komedija za kraj sezone u Pozorištu

21avg(avg 21)20:0022(avg 22)20:00Art Front festival 21. i 22. avgusta

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117,0277117,3798117,7319