Vesti Reprogram: odložite plaćanje dela računa 27/11/2020 Još iz kategorije Vesti: Pripreme za akciju prikupljanja ambalažnog pesticidnog otpada 08/06/2026 Nedimović odbacio optužbe o gradnji na prostoru nekadašnjeg „Sirmodeksa”: Sve se radi u skladu sa propisima 07/06/2026 Rezultati konkursa „Zdravi zubi za zdrav osmeh” 05/06/2026 Sremska Mitrovica – Nadzorni odbor Javnog preduzeća „Srem-gas” Sremska Mitrovica doneo je Odluku kojom je potrošačima omogućen reprogram pri plaćanju utrošenog gasa. To se odnosi na kategoriju „domaćinstva” i nudi mogućnost plaćanja dela računa za potrošnju prirodnog gasa u periodu od 1. decembra 2020. do 28. februara 2021. godine, tj. račune za decembar, januar i februar. To znači, prvi deo računa od 70 odsto plaća se po ispostavljanju računa u roku valute plaćanja, a drugi deo od 30 odsto za šest meseci od roka dospeća prvog dela računa, tj. u junu, julu i avgustu. Kako bi olakšao potrošačima, u JP „Srem-gas” Sremska Mitrovica je odlučeno da na deo računa od 30 odsto koji dospeva za šest meseci, u toku tog perioda ne obračunava kamatu.