Vesti Krivične prijave zbog oštećenja razvodnog ormara i dva privatna automobila 11/04/2020 Još iz kategorije Vesti: Pripreme za akciju prikupljanja ambalažnog pesticidnog otpada 08/06/2026 Nedimović odbacio optužbe o gradnji na prostoru nekadašnjeg „Sirmodeksa”: Sve se radi u skladu sa propisima 07/06/2026 Rezultati konkursa „Zdravi zubi za zdrav osmeh” 05/06/2026 Sremska Mitrovica – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici podneće krivičnu prijavu protiv dvojice dvadesetsedmogodišnjih muškaraca, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo uništenje i oštećenje tuđe stvari. Sumnja se da su sinoć oštetili imovinu u vlasništvu Centra za socijalni rad u Sremskoj Mitrovici, razvodni ormar „Telekoma“ i dva privatna automobila na parkingu. Takođe, osumnjičeni su prekršili Naredbu o ograničenju i zabrani kretanja, zbog čega im je sudija za prekršaje izrekao novčanu kaznu od po 70.000 dinara.