Vesti

Ministar Stefanović obišao jutros prodavnice u kojima su kupovali penzioneri

Beograd – Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova dr Nebojša Stefanović obišao je rano jutros više prodavnica u kojima su penzioneri kupovali namirnice i zahvalio se najstarijim građanima što su nosili maske i poštovali propisano rastojanje u redovima.

“Zahvalan sam našim najstarijim sugrađanima koji su bili veoma disciplinovani jutros i sa maskama, poštujući rastojanje u redivima, obavili kupovinu. Takođe, zahvalan sam i svim pripadnicima policije koji su širom Srbije pomagali našim penzionerima, vodeći računa o poštovanju mera koje su donete u cilju zaštite našeg zdravlja”, rekao je ministar Stefanović.

Ministar je još jednom apelovao na građane da ostanu kod kuće i poštuju ono što Vlade Srbije nalaže.

“Naravno, ogromnu zahvalnost dugujemo i svim volonetrima i ljudima koji pomažu ovih dana da se organizuju kol centri, koji će biti na usluzi građanima u ovoj teškoj situaciji”, istakao je ministar Stefanović.

Najava događaja

20jun08:3014:00Međunarodni susret oldtajmer automobila i motocikala

20jun20:0021:00Da sam ja neko - komedija za kraj sezone u Pozorištu

21avg(avg 21)20:0022(avg 22)20:00Art Front festival 21. i 22. avgusta

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117,0345117,3867117,7389