Ostalo

Trinaest medalja Sirmiuma

Sremska Mitrovica. U subotu 24. juna u Sremskoj Mitrovici, održano je Prvenstvo Vojvodine za juniore/ke (U20). Atletičari Sirmiuma osvojili su čak 13 medalja.

Čančarević Anja i Ilić Đorđe osvojili su po zlato u disku i srebro u kugli, Lončarević Radovan bronze u kugli i disku, Krnjević Luka srebro u koplju, Đonić Stefan bronze u dalju i visu, Babić Nemanja bronzu u troskoku, Čikić Strahinja srebro 400m. prepone, Marinković Vuk srebro na 400m. i štafeta 4x100m. u sastavu Krnjević Luka, Marinković Vuk, Babić Nemanja, Milinović Marko bronzu.

„Zadovoljni smo brojem medalja i trenutnim stanjem pred Prvenstvo Srbije koje je sledećeg vikenda u Novom Pazaru, gde se nadamo još kvalitetnijim rezultatima,” izjavljuje trener Macanović Slobodan.

Najava događaja

20jun20:0021:00Da sam ja neko - komedija za kraj sezone u Pozorištu

21avg(avg 21)20:0022(avg 22)20:00Art Front festival 21. i 22. avgusta

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117,0269117,3790117,7311