Ostalo

11 medalja za karate klub Srem na Trofeju Beograda – Beogradski pobednik

Beograd. Karatisti karate kluba Srem iz Sremske Mitrovice ovog vikenda učestvovali su na prestižnom takmičenju međunarodnog karaktera Trofej Beograda – Beogradski Pobednik i osvojili 11 medalja i to 6 zlatnih medalja, 3 srebra i 2 bronze.

Na takmičenju učestvovlo preko 1.200 takmičara iz Grčke, Bugarske, Švajcarske, Severne Makedinije, BiH, Srbije. Karatisti trenera Ive Vinković imali su sjajne nastupe u katama i borbama. Na takmičenju je nastupilo 12 karatista Srema.

Zlato su osvojile ženske nade kata tim u sastavu: Perović, Murić, Grujanić, zatim u katama pojedinačno Irena Grujanić, Dunja Berežni, Milica Miljević, Ognjen Milošević i u borbama Anđela Perović.

Srebro su osvojili: Miona Murić, Jana Krklješ, Aleksandar Rajović.

Bronzanu medalju osvojile su: Jovana Benak i Anđela Perović u katama.

Najava događaja

23jun17:0019:00MTS 5G gejming karavan održaće se 23. juna od 17 sati na Trgu Ćire Milekića

21avg(avg 21)20:0022(avg 22)20:00Art Front festival 21. i 22. avgusta

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117,0424117,3946117,7468