Ostalo, Sport Stonoteniserima „Srem-Spin” uručen pehar 22/06/2026 Još iz kategorije Ostalo: Projekat „Tenis – školski sport” okupio najmlađe sportiste 18/06/2026 Marija Dostanić deveta na Evropskom prvenstvu 16/06/2026 Četiri zlata za AK Sirmium 08/06/2026 SREMSKA MITROVICA. Gradski stonoteniski klub „Srem-Spin” je kao što je već poznato od ranije, postao prvak Sremske lige. A sada je stigao i pehar kao kruna tog uspeha. Žele da naglase da bez obzira što se igralo u najnižem rangu, put prema šampionu lige nije bio nimalo lak. Najveći teret su kao što se i očekivalo izneli veterani Mladen Nedeljković i Hamid Tokić. Njima uz rame su stajali Milan Janić,Aleksandar Milošević,Bogdan Vunić i Nemanja Dostanić. Uporedo se igrala i Novosadska Restlins liga, gde se zbog nesrećnog spleta okolnosti propustili viši rang. Klub ja sad kompletirao svu opremu za igru, tako da posle letnje pauze kreće se ponovo sa treningom. Iz kluba podsećaju da će ove godine igrati čak tri lige, Vojvođansku A ligu, Sremsku ligu i Novosadsku Restlins ligu. Trenutno najveći problem je fond igrača,koji je veoma mali i moraće se uzeti bar dva kvalitetnija igrača za Vojvođansku ligu. Uglavnom planiramo da uzmemo mlađe igrače,inače je problem u Srbiji sa igračima i mlađim i starijim,jer mnogi klubovi ne posvećuju dovoljno pažnje dečjoj i omladinskoj školi stonog tenisa. Želeli bismo još jednom da naglasimo da smo u prethodnih sedam godina postigli znatan napredak u nabavci opreme, kvalitetu trenažnog procesa pogotovo sa mlađim igračima, omasovljavanju stonog tenisa u gradu. Klub takođe okuplja i rekreativce na svojim treninzima, koliko je moguće zbog kapaciteta stolova.