Ostalo, Sport Atletičari Sirmiuma osvojili tri medalje 22/02/2026 Još iz kategorije Ostalo: Stonoteniserima „Srem-Spin” uručen pehar 22/06/2026 Projekat „Tenis – školski sport” okupio najmlađe sportiste 18/06/2026 Marija Dostanić deveta na Evropskom prvenstvu 16/06/2026 NOVI SAD. U subotu 21. Decembra u hali 1 sajmišta u Novom Sadu, održano je prvenstvo Vojvodine za mlađe pionire/ke (U14). Atletičari Sirmiuma predvođeni trenerom Milanović Vanjom, osvojili su 3 medalje. Nikolić Andrej je došao do bronze u bacanju kugle, dok je dvojac sprinterki Laketić Teodora i Pavlović Maša opet dominirao na 60m. Teodora je osvojila zlatnu, a Maša srebrnu medalju, te su još jednom potvrdile da im nema ravnih. „Zadovoljni smo samim takmičenjem, kao i celom dvornaskom-zimskom sezonom. Konačno smo došli do kraja i radujemo se takmičenjima na proleće i leto na otvorenom, kada budemo imali jednake uslove sa klubovima iz Beograda i Novog Sada,” napominje trener Macanović.