Ostalo, Sport

Atletičari Sirmiuma osvojili tri medalje

NOVI SAD. U subotu 21. Decembra u hali 1 sajmišta u Novom Sadu, održano je prvenstvo Vojvodine za mlađe pionire/ke (U14).

Atletičari Sirmiuma predvođeni trenerom Milanović Vanjom, osvojili su 3 medalje.

Nikolić Andrej je došao do bronze u bacanju kugle, dok je dvojac sprinterki Laketić Teodora i Pavlović Maša opet dominirao na 60m. Teodora je osvojila zlatnu, a Maša srebrnu medalju, te su još jednom potvrdile da im nema ravnih.

„Zadovoljni smo samim takmičenjem, kao i celom dvornaskom-zimskom sezonom. Konačno smo došli do kraja i radujemo se takmičenjima na proleće i leto na otvorenom, kada budemo imali jednake uslove sa klubovima iz Beograda i Novog Sada,” napominje trener Macanović.

Najava događaja

25jun19:0020:00Izložba „Etide – mojim učenicima sa ljubavlju” u Galeriji Lazar Vozarević

21avg(avg 21)20:0022(avg 22)20:00Art Front festival 21. i 22. avgusta

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117,0499117,4021117,7543