Odbojka, Sport

Odbojkašice Srema u kupu izazivača protiv atinskog AEK-a

SREMSKA MITROVICA. Ekipa ženskog odbojkaškog kluba Srem u utorak, 28. oktobra u dvorani „Olimpijskog sela” u Atini igra prvu utakmicu Kupa izazivača protiv ekipe atinskog AEK-a. Posle puno godina jedna mitrovačka ekipa nastupa u zvaničnom ekipnom takmičenju nekog kolektivnog sporta.

Poslednji put je u evropskim takmičenja kolentivnih sportova nastupala baš ekipe ovog kluba 6. do 8. decembra 2002. godine. Tada je Srem u prvom kolu kvalifikacija igrao u grupi 4 u Sremskoj Mitrovici sa ekipama španske Kahe de Avil, portugalske Famalićense Atletiko I rumunske RATB petroleum.

Revanš utakmica će se odigrati u Sremskoj Mitrovici, 5. novembra u PSC „Pinki”.

Mada je protivnik ekipa atinskog AEK-a sa veoma snažnim internacionalnim sastavom, Srem u ovaj meč neće ući sa belom zastavom i može pogotovo uz podršku publike pružiti snažan otpor renomiranom rivalu.

Pobednik dvomeča igraće u šesnaestini finala Kupa izazivača protiv italijanske ekipe Valefolje.

Najava događaja

20jun20:0021:00Da sam ja neko - komedija za kraj sezone u Pozorištu

21avg(avg 21)20:0022(avg 22)20:00Art Front festival 21. i 22. avgusta

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117,0269117,3790117,7311