Ostalo, Sport

Uspešan vikend atletičara Srema!

BOLJEVCI. Nakon Novog Kneževca na Dečjem maratonu GO Surčin održanom u Boljevcima nastupili su  atletičari AK Srem.

Zlato su osvojili Relja Milovanović, Vera Pajić, Teodor Anđušić i Sara Perić. 

Srebrom su se okitili Pavle Anđušić, Milan Nikolić i Aleksandar Radovanović, dok je bronzu osvojila Lenka Stolić. 

Anastasija Bogdanović je bila četvrtoplasirana, Dea Mataruga i Sara Milovanović petoplasirane dok su se Ena Mataruga i Vukasin Pajic plasirali u prvih 10-15 trkača.

Najava događaja

21avg(avg 21)20:0022(avg 22)20:00Art Front festival 21. i 22. avgusta

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117,0361117,3883117,7405