Ostalo, Sport

Nove medalje Sirmiuma

BELOTIĆ/RUMA. Najmlađi atletičari Sirmiuma nastavljaju sa uspesima u ovoj atletskoj sezoni. Proteklog vikenda osvojili su novih deset medalja na dva takmičenja, u Mačvanskom Belotiću i Rumi.

Najpre u subotu u Mačvanskom Belotiću do medalja su došli Dea Mataruga, Tanja Marković, Andrej Nikolić, Una Džever, Jana Pavlović, Taja Ribarac, Lara Džever, Vukašin Blagojević i majmlađa među njima Katarina Blagojević kojoj je ovo prva medalja u karijeri.

Dan kasnije u Rumi, Jana Pavlović je osvojila novu medalju, te se kući vratila sa Peharom i novčanom nagradom.

„Dosta dece nam je sa roditeljima na moru tako da nismo nastupili kompletni,” ističe trener Goran Pavlović.

Najava događaja

08nov(nov 8)12:0029(nov 29)12:00Subotom u podne – dečje predstave u novembru

12nov(nov 12)20:0015(nov 15)20:00Četiri dana monodrama u mitrovačkom Pozorištu: Biografske priče, humor i emocije na sceni

19nov20:0021:00Popularna predstava„Frenki i Džoni” na sceni mitrovačkog Pozorišta

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
116.8389117.1905117.5421