Ostalo, Sport

Ponos Karate kluba SREM

BEOGRAD. Anđela Perović i Miona Murić, članice Karate kluba „Srem, dobitnice su prestižne nagrade „Takmičari generacije 2025, koja se dodeljuje pod pokroviteljstvom Vlade Republike Srbije i Ministarstva prosvete.

Zahvaljujući izuzetnim sportskim rezultatima i vrhunskim postignućima tokom školovanja, Anđela i Miona svrstane su među najbolje učenike–takmičare svoje generacije. Svečana dodela plaketa i nagrada održana je u Narodnoj skupštini Republike Srbije, što ovom priznanju daje poseban značaj.

Ovaj uspeh predstavlja potvrdu dugogodišnjeg rada, discipline, posvećenosti i iskrene ljubavi prema karateu, ali i jasan dokaz da se trud, upornost i istrajnost uvek prepoznaju i nagrađuju.

Iz kluba čestitaju od srca šampionkama i ponosni su što su deo Karate kluba SREM!

Najava događaja

25jun19:0020:00Izložba „Etide – mojim učenicima sa ljubavlju” u Galeriji Lazar Vozarević

21avg(avg 21)20:0022(avg 22)20:00Art Front festival 21. i 22. avgusta

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117,0476117,3998117,7520