Vesti

Ozelenjavanje parkovskih površina

SREMSKA MITROVICA – U saradnji sa Ministarstvom zaštite životne sredine, Grad Sremska Mitrovica krenuo je sa realizacijom velikog projekta ozelenjavanja javnih prostora. 

Prvi u nizu zelenih prostora koji će biti obnovljeni je park u zoni Atletski stadion, a u narednim mesecima uslediće uređivanje Spomen parka, Gradskog parka, Omladinskog parka, kao i zelenih površina oko PSC „Pinki”. 

Više od 300 novih sadnica biće posađeno kao dugoročna investicija u bolji kvalitet života, čistiji vazduh i lepsu svakodnevnicu za sve naše sugrađane.

Najava događaja

25jun19:0020:00Izložba „Etide – mojim učenicima sa ljubavlju” u Galeriji Lazar Vozarević

21avg(avg 21)20:0022(avg 22)20:00Art Front festival 21. i 22. avgusta

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117,0476117,3998117,7520