April, 2025

Tašta ne prašta

28apr20:0021:00Tašta ne prašta

O događaju

KRUŠEVAC GETO | TAŠTA NE PRAŠTA | 28. april | 20 sati | Pozorište „Dobrica Milutinović”

Fenomenalni dvojac dolazi u SM sa komedijom zavereu kojoj Sloba i Sneža misle da je Živka nogom u grobu. Nakon što se Sneža pomirila sa tom „istinom”, shvata da njena smrt njima ide na ruku jer će ta njena kuća od 200 kvadrata rešiti sve njihove finansijske i stambene probleme.

Tu je i Snežina sestra Mirjana koju Sneža vrbuje da se odrekne polovine kuće u njihovu korist, pošto je Mirjana već situirana i udata za „biznismena”.

Tašta ostaje bez kuće, bez stana u Banji i bez Baneta koji naprasno umre ostavivši Sneži sve kockarske dugove.

Živka dolazi na kraju kod Slobe i Sneže. Saznaje da su je živu sahranili. Ona nema gde – mora kod njih. Slobi odobravaju kredit. Saterani u ćošak, moraju da je prime na godinu dana.

Ulaznice po ceni od 1500 dinara možete kupiti u Pozorištu, svakim radnim danom od 8 do 15 sati kao i dva sata pre početka predstave.

Više

Vreme

28/04/2025 20:00 - 21:00(GMT+02:00)